Chamelinguon is back!

Chamelinguon Language and Culture Club jest ośrodkiem studiów językowych dla studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich na IFA. Wspólnie dążymy do rozwijania naszych różnorodnych zainteresowań nad językiem, literaturą i kulturą. Od uczestniczenia w zabawnych wydarzeniach po samodzielne ich organizowanie, członkowie mają swobodę wspólnego działania, nawiązywania znaczących kontaktów i poszerzania swoich horyzontów.

Czy jesteś gotowy na niezapomniane przeżycia uniwersyteckie? Dołącz do nas!

Facebook: www.facebook.com/chamelinguonclub
Instagram: @chamelinguonclub