Informacje dla nowych studentów

Informacje dla nowych studentów

W poniższych kwestiach prosimy kontaktować się z dziekanatem: legitymacje, umowy za świadczenia edukacyjne, faktury, stypendia i sprawy socjalne.
Please contact the Dean’s office if you have queries concerning: student IDs, contracts, invoices, scholarships and social issues.

Dziekanat studiów licencjackich dziennych / Dean’s office for regular BA students:
Dorota Kanuś, pokój/room 12, tel. 71 375-24-92
>>link

Dziekanat studiów magisterskich dziennych / Dean’s office for regular MA students:
Anna Małecka, pokój/room 14, tel. 71 375-28-05
>>link

Dziekanat studiów zaocznych / Dean’s office for extramural students:
Magdalena Turowska, pokój/room 15, tel. 71 375-25-13

Studia licencjackie dzienne / BA regular studies
I. Immatrykulacja studentów I roku Anglistyki odbędzie się we wtorek 26 września 2023 r. w Auli Leopoldyńskiej, Gmach Główny Uniwersytetu, pl. Uniwersytecki 1, w godz. 11:30 – 13:00.
II. Ślubowanie studenckie składane jest drogą elektroniczną – w systemie USOSweb PRZED odebraniem legitymacji studenckiej.
III. Odbiór legitymacji
26 września (wtorek) Dziekanat, pl. Nankiera 15b, sala 12 w godz. 9:00-14:00
Proszę zabrać ze sobą dowód osobisty oraz własny długopis
IV. Zebranie organizacyjne odbędzie się 27 września 2023 (środa) o godz. 10.00 TEAMS.
Informacje organizacyjne / Introductory information
Kontakt / Contact: dr Wojciech Witkowski

Studia magisterskie dzienne / MA regular studies
Zebranie organizacyjne odbędzie się 27 września 2023 (środa) o godz. 12.00 TEAMS.
The welcome meeting will take place on 27 September(Wednesday) at 12.00 TEAMS.
Kontakt / Contact: piotr.czajka@uwr.edu.pl

Studia licencjackie zaoczne / BA extramural studies

Immatrykulacja odbędzie się 7 października o godz. 9:00 w sali 208 w Instytucie Filologii Angielskiej (ul. Kuźnicza 21-22 we Wrocławiu).
Zebranie organizacyjne odbędzie się 30 września o godz. 10:00 w sali 208 w Instytucie Filologii Angielskiej (ul. Kuźnicza 21-22 we Wrocławiu).
The inauguration will take place on 7 October at 9:00 in the lecture room 208 in the Institute of English Studies (Kuźnicza street 21-22, Wrocław).
The welcome meeting will take place on 30 September at 10:00 in the lecture room 208 in the Institute of English Studies (Kuźnicza street 21-22, Wrocław).
Program studiów / Programme of studies
PLAN ZAJĘĆ / SCHEDULES
Kontakt / Contact: katarzyna.sowka-pietraszewska@uwr.edu.pl

Studia magisterskie zaoczne / MA extramural studies
Immatrykulacja odbędzie się 7 października o godz. 9:00 w sali 208 w Instytucie Filologii Angielskiej, (ul. Kuźnicza 21-22 we Wrocławiu).
Zebranie organizacyjne odbędzie się 30 września o godz. 12:00 w sali 208 w Instytucie Filologii Angielskiej (ul. Kuźnicza 21-22 we Wrocławiu).
The welcome meeting will take place on 30 September at 12:00 in the lecture room 208 in the Institute of English Studies (Kuźnicza street 21-22, Wrocław).
PLAN ZAJĘĆ / SCHEDULES
Kontakt / Contact: katarzyna.sowka-pietraszewska@uwr.edu.pl