Garcia-Gonzalez

Children Becoming Writers – wykład prof. Garcíi-González

Pracownia Literatury oraz Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej zaprasza do wzięcia udziału w hybrydowym wykładzie prof. Macareny Garcíi-González (Chile), współorganizowanym z wydziałowym Centrum Badań Literatury dla Dzieci i Młodzieży w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (program przyjazdów profesorów wizytujących). Wykład pt. „Children Becoming Writers: Intergenerational Assemblages for Children’s Literature” odbędzie się 24.11 o godzinie 12:00 w budynku Instytutu Filologii Angielskiej (sala 208). Osoby zainteresowane udziałem zdalnym proszone są o kontakt z dr hab. Justyną Deszcz-Tryhubczak, prof. UWr.

PLAKAT