Między Nami Studentami – Tandem Kulturowo-Językowy

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Wrocławskiego do wzięcia udziału w projekcie interkulturowym Między Nami Studentami – Tandem Kulturowo – Językowy organizowanym przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. To wspaniała okazja, aby zawrzeć nowe znajomości z obcokrajowcami studiującymi na naszej uczelni, pokazać im polską kulturę i tradycje oraz dowiedzieć się o kulturze i tradycjach krajów, z których pochodzą.
W ciągu kilku spotkań w okresie od listopada do stycznia uczestnicy będą mogli w rozwijać swoje kompetencje językowe w komunikacji w języku angielskim, niemieckim, francuskim lub włoskim ze studentami, którzy przyjechali do nas z Francji, Hiszpanii, Maroka, Włoch, Węgier, Turcji, Portugalii i wielu innych krajów.
Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 17 listopada 2022 o godzinie 18.30.

Osoby chętne zapraszamy do zgłaszania się poprzez wypełnienie formularza w terminie 08 – 16 listopada 2022, do godz. 15.00. Szczegóły spotkania i adres zostaną rozesłane mailem na adres @uwr.edu.pl po wypełnieniu formularza, nie później niż 16.11.2022. Istnieje możliwość otrzymania zaświadczenia po zakończonym udziale w projekcie.

Link do strony SPNJO: https://spnjo.uwr.edu.pl/miedzy-nami-studentami-tandem-kulturowo-jezykowy/

Koordynatorzy projektu:

Sekcja angielska:mgr Justyna Socha: justyna.socha@uwr.edu.pl mgr Robert Reisigova-Kielawski: robert.kielawski@uwr.edu.pl
Sekcja niemiecka:mgr Beata Muszyńska: beata.muszyńska@uwr.edu.pl
Sekcja francuska i włoska:mgr Joanna Kotecka: joanna.kotecka@uwr.edu.pl

mgr Agnieszka Zakrzewska, Kierownik SPNJO Uniwersytetu Wrocławskiego agnieszka.zakrzewska@uwr.edu.pl