1

Egzamin końcowy z języka obcego dla studentów zwolnionych z lektoratu, ale zobowiązanych do zdania egzaminu końcowego.

Zapisy 16.01.2023-26.01.2023

Komunikat dotyczy studentów studiów licencjackich i jednolitych magisterskich (lata I-III) którzy:

w wyniku testu kwalifikacyjnego osiągnęli poziom C1 I, zostali zwolnieni z zajęć, ale pozostał im jeszcze obowiązek zdania egzaminu B2-II.

nie zgłosili się na egzamin w wyznaczonym terminie do lektora, u którego uzyskali zaliczenie na poziomie B2-II,

uzyskali zaliczenie poziomu uprawniającego ich do przystąpienia do egzaminu na podstawie zaliczenia uzyskanego na innej uczelni,

zaliczenie zostało uznane przez SPNJO UWr (→ Zwolnienia)

Komunikat dotyczy studentów studiów II stopnia i jednolitych magisterskich (lata IV-V), którzy:

nie zgłosili się na egzamin w wyznaczonym terminie do lektora, u którego uzyskali zaliczenie na poziomie B2+,

zaliczenie zostało uznane przez SPNJO UWr. (→ Zwolnienia)

Więcej informacji na stronie SPNJO:

Egzamin końcowy z języka obcego dla pozostałych studentów – Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych (uwr.edu.pl)